«Нова культура» в Католицькій школі-гімназії

У четвер до нас у школу завітала місійна команда «Нова культура» зі Львова.

Це молоді люди, які відвідують школи, технікуми та коледжі, проповідуючи Боже Слово та проводячи бесіди зі школярами та студентами щодо негативних явищ серед молоді (куріння, вживання алкоголю, наркотиків; аборт і його наслідки тощо). Особливе місце має тема здорових стосунків між хлопцем та дівчиною. Чесно кажучи, ми були вражені. Ця лекція була настільки цікавою і легкою! Це була не просто нудна , заїжджена розповідь, метою якої була вбити в голови молодих людей «не робити те, те і те…» Це було нереально круто: відбувався щирий і відвертий діалог між представниками «Нової культури» і учнями школи. Ці хлопці доносили до нас важливі і серйозні речі досить доступно і зрозуміло. Основною метою місіонерів є поширення «Нової культури», яка несе добро, милосердя, прощення та жертовну любов до ближніх, а також боротьба з численними негативними явищами в суспільстві, насамперед тими, що руйнують життя дітей та молоді.

Особисто я для себе взяла багато нового і корисного з тієї зустрічі. Місіонери, розповідаючи нам про справді важливі речі, час від часу показували різноманітні тематичні відео. Найбільше мене вразило відео, де один молодий чоловік порівнював наше тіло з автомобілем, а життя - з автострадою. Часто люди, витрачають величезні кошти на новенький джип, бережно доглядають за ним, трясуться над  кожною подряпинкою чи неполадкою. Проте це просто величезна залізяка. Нам з народження дано дещо набагато дорожче - наше тіло, функції і можливості якого є нереальними і безцінними! І воно в нас одне! Іншого вже ми не зможемо придбати! Хлопці наприкінці зустрічі сказали, що свідома і прогресуюча молодь - це майбутнє нашої країни. Вважаємо, що саме молоді люди з «Нової культури» є тією молоддю, з якої ми всі повинні брати приклад!

Я неймовірно задоволена і щаслива, що до нас в школу завітали ці люди! Вони мотивують і надихають до змін, до нового життя, чудового життя з Богом!

Вважаю, що такі зустрічі повинні проводитись частіше по всій Україні. Бо саме шляхом просвіти і навчання можна змінити щось у світобаченні молоді, особливо тих, хто збився з правильної дороги!

Анастасія БОДНАРУК,

31.03.2018