Участь у "Фестивалі фізичних експериментів"

19 листопада у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника відбувся щорічний «Фестиваль фізичних експериментів» для старшокласників. Студенти та викладачі фізико-технічного факультету підготували для учнів шкіл міста та області захоплююче наукове дійство з цікавими лекціями, видовищними експериментами та конкурсами з цінними призами.

Найцікавіша частина фестивалю – демонстрація різноманітних експериментів. Також для школярів студенти підготували захопливу інтелектуальну гру "CleverGames", яка складалась із чотирьох турів. Неймовірно приємно, що ми не тільки взяли активну участь у грі, а й принесли перемогу для своєї команди. Серед восьми команд наша "SundayTeam" зайняла почесне перше місце!

Радіємо, що в нашому місті відбуваються такі фести. Також тішить, що молодь зацікавлена в цьому. На мою думку, університетам потрібно частіше проводити такі заходи. Для старшокласників  це хороша можливість відчути активне студентське життя. Ми ні трішки не жаліємо, що відвідали цей фестиваль, бо наша неділя пройшла незабутньо і ще надовго залишиться в пам’яті! Було весело, цікаво та корисно провести час із досвідченими вчителями. Звісно, нам запам’ятається також квест. Це було справді феєричне наукове шоу, і студенти змогли довести учням, що наука може бути цікавою та захопливою.

10 клас Анастасія Боднарук і Андрій Тинний