Загальношкільна Хресна Дорога

30 березня школа завершила навчання та пішла на весняні канікули. Символічно, що ми присвятили цей час молитві. Хресна Дорога за участю учнів та вчителів школи - гімназії відбулася в Івано - Франківській Духовній Семінарії святого священномученника Йосафата УГКЦ. Школярі зачитували стації написані воїном АТО, а очолив молитву ректор семінарії о. Олесь Будзяк. Метою цієї хресної дороги було долучити дітей до спільної молитви за мир в Україні та розважити над страстями Христовими. Також кожен з присутніх мав змогу приступити до святої тайни сповіді.На завершення о. Олесь виголосив коротку науку про значення хреста у нашому житті, про те, як важливо вміти щоденно дякувати Господу за усе що Він дарує нам. Дякуємо ректорові о. Олесеві Будзяку, всім братам семінаристам, особливо бр. Богдану Сабалу, за гостинність і Слово, яким щедро ділилися з нами!

31.03.2018