Хресна Дорога у Єзуполі

Коли Господь хоче зібрати дітей під своє крило, він посилає в їхні душі бажання відвідати святе місце. Саме такою зустріччю з Богом стала подорож учнів і батьків 6-А класу в супроводі нашої класної керівниці пані Юлії та отця Івана Луцишина  до відпустового місця у Єзуполі, що відбулася 31 березня.

Богом створена чудова природа, яка прокидається від зимового сну: тендітні крокуси та вічнозелені сосни  під звуки церковного співу дарують кожній душі умиротворення. Саме таке перше враження складається, коли приїжджаєш туди.  Привітна каплиця, що дарує кожному подорожньому своє тепло й затишок, зустріла нас. Ми помолилися акафіст перед іконою Матері Божої «Виховання». Молячись, серця всіх присутніх билися в один такт, адже кожен із нас відчував відповідальність перед Богом за дар батьківства та материнства.

Опісля ми мали можливість пройти з Ісусом крок за кроком  його Хресною дорогою. Кожну стацію читала інша сім'я: матері, батьки, сестри, брати, бабусі - всі мали можливість разом з Христом пережити його терпіння, роздумувати над своїм життям, своїми гріхами і  прагнути змінитися. Йдучи від стації до стації, вся наша спільнота безустанно наспівувала: «Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас грішних".

Усіх дуже вразила остання стація, на котрій після промовленої молитви необхідно було ввійти до гробу Господнього і там пережити разом з ним радість світлого Воскресіння. Це було дуже доречним напередодні Вербної неділі.

Проходячи  Хресною дорогою, всі діти та дорослі мали можливість спуститися до Духовної криниці, де, прочитавши щиру молитву, набирали цілющої джерельної води.

Дякуємо Господу Богу за можливість відвідати таке чудове відпустове місце поблизу Івано-Франківська, за наших дітей, через яких Господь кличе нас до себе, за пані Юлію та отця Івана, які згуртували нас усіх у цій подорожі.

Олена Даниш,

мама учениці 6-А класу