Зустріч випускників 2013-2017

У Великодній понеділок, 9 квітня, в Католицькій школі-гімназії розпочався Тиждень Католицького шкільництва. З цієї нагоди у школі відбулася зустріч випускників 2013-2017 років навчання.

Цього дня колишні учні та вчителі, а також духівник о. Григорій Анастасин, ЧСВВ разом молилися Святу Літургію, спілкувалися, пили чай - все як і кілька років тому.

Випускники 2013 року провели для вчителів та своїх однокласників майстер-класи на теми "Як правильно чистити зуби", "Рольові ігри в політології" та "Твій власний почерк". Насамкінець випускники разом із вчителями зіграли у брейн-ринг "Чи розумніший ти за п`ятикласника". За підсумками брейн-рингу перемогла команда випускників 2013 року навчання.

Цей день був сповнений радості та вдячності рідній школі і вчителям за світло віри та світло знань, яке кожен із випускників поніс у своє життя.