Шкільний ярмарок

Учора, 12 квітня 2018 року, на території Католицької школи-гімназії по вул. Шевченка, 11 відбулась подія, яка вже стала нашою улюбленою шкільною традицією, – благодійний ярмарок.

Цьогорічний ярмарок відрізнявся тим, що активними продавцями були учні 5 та 6 класів, які старались здивувати власними виробами всіх, починаючи від школярів Католицької школи І ступеня, учителів, учнів старших класів і закінчуючи випадковими перехожими, які просто гуляли вулицею. У повітрі панував аромат тістечок, печива та лунав дзвінкий сміх.

Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило б усякого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було! Малі продавці не тільки торгували, але й надихали позитивом і хорошим настроєм усіх перехожих.

Ціль цього благодійного ярмарку – втілити в життя нашу маленьку мрію: відкриття проекту MUSIС ROOM у нашій школі, а  невгамовне бажання її виконати означає, що мрія незабаром здійсниться.

Дякуємо учням та батькам та класним керівникам 5 і 6 класів за відмінну підготовку до ярмарку, за те, що повірили в нашу мрію і наближаєте нас до неї.

п. Вікторія Буличева, класний керівник,

та учні 6-Б класу