Флеш-моб з нагоди завершення Тижня Католицького шкільництва

Завершився Тиждень Католицького шкільництва, який тривав у нашій школі з 9 по 13 квітня під гаслом "З Божим Словом відкриваю скарб молитви".На закінчення Тижня учні школи-гімназії мали змогу разом із Католицькою школою І ст. та Угорницькою школою християнського спрямування веселитися під запальні банси на Вічевому майдані.

Ця подія стала свідченням для багатьох містян, що в Католицькій школі ми не лише навчаємося та молимося, а й усебічно розвиваємося, вміємо радіти зі своїми однокласниками та вчителями. Здавалося, весь майдан розцвів усмішками дітей, запалився їхньою непідробною радістю та енергією. Нас прийшли підтримати батьки, які свого часу обрали саме цю школу для духовного та інтелектуального зростання своїх дітей.

Цей Тиждень був також часом подяки за покликання навчати та навчатися в Католицькій школі.