Нагородження переможців конкурсу відеоробіт "Цікава фізика"

У середу, 25 квітня, в науковому містечку «Нова Енергія» відбулося нагородження учасників конкурсу відеоробіт «Цікава фізика».

Учні Католицької школи-гімназії під керівництвом учителя п. Миколи Петращука представили 11 робіт, кожна з яких отримала перемогу в різноманітних номінаціях. Учасники отримали змогу переглянути роботи інших конкурсантів, чим збагатили свої знання з фізики та інших предметів. Після нагородження працівник «Нової Енергії» провів для всіх охочих екскурсію науковим містечком. Ми дізналися, як працює 3D-принтер і що з його допомогою можна виготовити, поглянули на своє зображення через тепловізор, навіть побачили роботу маленького робота. Опісля для нас провели Tesla Energy Show - демонстрацію винаходів Ніколи Тесла. Нам показали, як працює трансформатор Тесла, плазмова куля, електрофорна машина та Сходи Якова. Кожен отримав багато позитивних вражень, а участь в конкурсі подарувала учням цікавий і унікальний досвід.

Лідія Гуменяк, 11 клас

Нова Енергія" - це місце, де зібрані найцікавіші прилади, пов`язані з фізичними експериментами. Працівники закладу – звичайні люди, які вміють продемонструвати закони фізики на буденних речах.

Шоу Н. Тесли - це сукупність корисної інформації та незабутніх вражень. Саме в науковому містечку "Нова Енергія" відбувся захід, присвячений відеодослідам з фізики. Взявши участь у цьому конкурсі, я змогла поглибити свої знання з фізики. А також зрозуміла, що фізичні закони супроводжують нас на кожному кроці.

Анастасія Попова, 7-А клас

Коли ми пішли в «Нову енергію», я думала, що там буде не дуже цікаво. Але насправді, коли ми тільки туди зайшли, я здивувалася. Цікаво було розглядати різні прилади, які пов'язані з фізикою. Далі ми зайняли свої місця і чекали нагородження за наші відеороботи. Після нагородження нас повели в спеціальну залу, де проводилося захопливе «Тесла шоу». Під час цього дійства розповідалося про Ніколу Тесла і на прикладах показували його винаходи, які зробили студенти університету нафти й газу.

Анастасія Федоришин, 7-А клас

Фізика — це наука про закономірності природи. Вона досліджує властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє закони, які керують цими явищами.

Ми з учителем фізики п. Миколою побували в дуже цікавому місці, яке тісно пов’язане з фізикою. Це наукове містечко «Нова енергія». Тут усе захоплює: починаючи від цікавої екскурсійної зали, де розташовані фізичні експонати, та закінчуючи неймовірним тесла-шоу...

Кожен з нас отримав величезний досвід від побаченого і дуже багато призів. Загалом було дуже цікаво і пізнавально!

Максим Гринів, 7-А клас

Олег Балагура, 10 клас