новини

Поїздка переможців олімпіад та конкурсів до дельфінарію

Уже стало доброю традицією в нашій школі-гімназії, що наступного дня після свята Останнього Дзвоника учні переможці різноманітних олімпіад і конкурсів, а також учителі, які підготували переможців, отримують в подарунок від адміністрації школи екскурсійну поїздку. Цього разу це був науково-пізнавальний виїзд до м. Трускавця в дельфінарій "Оскар".

Ми отримали море задоволення від шоу дельфінів, а також після вистави кожен захотів поглибити свої знання про цих справді унікальних тварин.

По дорозі додому учні та вчителі відвідали Гошівський монастир та молилися перед чудотворною іконою Матері Божої Гошівської.

Кожен із учасників поїздки отримав мотивацію працювати якнайкраще й у наступному навчальному році і принести добрі плоди знань та перемог Католицькій школі-гімназії.

28.05.2018