новини

Подорож 8-Б у сонячне Закарпаття

Пізнавальну подорож для учнів і батьків 8-Б класу організувала 28-29 травня класний керівник с.Марія Саковська. Ці два дні були багатими на враження, наповненими новою інформацією, насиченими духовними переживаннями. Спільна молитва на вервиці, прекрасні краєвиди за вікном, тепла родинна атмосфера в автобусі, короткий відпочинок на перевалі допомогли здолати довгу дорогу на Закарпаття. Сприяла нам і чудова погода. А потім були мандрівка вечірнім Мукачевом, відвідини замку графів Шенборнів, знайомство із замком Паланок. Діти і батьки мали можливість приступити до Сповіді та Причастя під час Літургії у храмі св. Петра і Павла при монастирі отців-василіян у Мукачеві. Опікою й розумінням огорнули нас сестри-василіянки, які смачно годували подорожніх, дали прихисток у своїй затишній обителі. Усі були зачаровані величністю настінного розпису монастирської церкви Стрітення, у якій протягом цих двох днів молилися і брали участь у ранковій Службі Божій. Зворушливо й незабутньо для всіх пройшов час, проведений у храмі римо-католицького монастиря сестер Йосифа де Сен-Марк (с. Павшино під Мукачевом). І, звичайно ж, момент, який по-особливому торкнувся душі кожного, – це зустріч із сестрою Ліджі Пайяпілі, яка вислуховувала прохання й молилася над кожним.

Ці два дні стали і для дорослих, і для дітей своєрідною оазою спокою й рівноваги серед постійного гамору буднів, часом більшого єднання із Творцем, можливістю ще раз усвідомити тлінність світської величі та вічність духовного, божественного.

30.05.2018