новини

Англомовна школа

4 червня в Католицькій школі-гімназії розпочався англомовний табір "Trip with God". До нас завілато 14 волонтерів зі Сполучениш Штатів Америки. День розпочався зі Служби Божої англійською мовою. Тема дня - "English - speaking countries". Волонтери з дітьми провели чотири пізнавальні заняття (Conversation, Grammar, Phonics, Vocabulary) на яких діти співали пісні, вивчали цікаву лексику тощо. Після смачного обіду діти активно провели час створюючи проектні роботи. Кожна команда представила свою роботу англійською мовою.

Після цього з учасниками табору працювали аніматори, які завершили перший день табору веселими і енергійними танцями-бансами.

05.06.2018