новини

Travel blog з Угорщини. День 1

Сьогодні ми розпочинаємо наш Travel blog з англомовного табору в Угорщині, м. Еделени.

День почався з поїздки в один із найстаріших замків Угорщини, який вражає своєю красою та розмірами. Там ми мали змогу насолодитися концертом, який підготували учні школи Святого Миколая, а після ланчу поїхали на природу, де грали різні ігри, змагалися в різних видах спорту та милувалися неймовірними краєвидами. Протягом дня вчителі та учні мали змогу поспілкуватися англійською мовою та знайти нових друзів. День закінчився цікавою прогулянкою містом.

Наші travel-блогери діляться своїми враженнями:

•  Побачивши школу тут, ми здивувались її величі: тенісний корт, майданчик із тренажерами, ігровий майданчик, кілька батутів, величезна територія із безліччю розваг...  І це ще не все! У приміщенні є басейн, а в холі розміщено 2 тенісних столи, де ми мали змогу зіграти з учнями школи. Заклад та подвір'я є дуже просторі й прибрані, але наша школа виглядає сучаснішою й новішою. Всередині не все так модернізовано, як у школі-гімназії св. Василія Великого.
  • Ми цілий день спілкувалися англійською мовою, і це було круто:) День був дуже насичений. Ми дізналися багато про Угорщину, відвідали замок, познайомилися з багатьма людьми, насолоджувалися природою, грали бадмінтон з пані Олею:) Це було незабутньо та дуже весело! I enjoy it!

Скоро буде новий день та нові враження. Стежте за нами у соцмережах  #triptoHU та ставте лайки♡