новини

Travel blog з Угорщини. День 2

Ми продовжуємо наш Travel blog і сьогодні хочемо розповісти про ще один позитивний день. Зранку ми прибули до школи Святого Миколая, де нас радісно зустріли. Там для нас співали та грали на музичних інструментах, а директор виступив з промовою вдячності. В нас була екскурсія школою, де ми могли дізнатися як учні навчаються у смарт класах за допомогою планшетів, які є у кожного учня. Після ланчу ми відвідали виставу "Alice in Wonderland", яку підготували учні 4 класу. Було атмосферно! Ввечері для учнів відбулася дискотека, де вони спілкувалися англійською, обговорювали виставу та дізнавалися все більше одне про одного. У вчителів була вечеря, під час якої вони мали змогу поділитися досвідом та цікавою інформацією.

Враження Travel-блогерів:

• Ми відвідали дуже цікаву кімнату: Lego Room, в якій можна й цілий день провести:) Там дуже захоплюючі та цікаві ігри, які використовують у процесі навчання. На першому поверсі можна побачити відомі пам'ятки культури зроблені з лего. Потім ми пішли у спортзал з величезною стіною для розвитку навичок скелелазіння. Там ми мали змогу перевірити нашу силу і можемо з впевненістю сказати, що готові підкорювати вершини.
  • У вільний час ми каталися на автомобілі Тесла і це було вражаюче! Також на подвір'ї школи всі бажаючі йшли на картинг.
  • А ще наша маленька, але дуже крута група, зробила День Вишиванки в угорській школі. Всі були приємно здивовані та кожен хотів зробити фото з нами.

До завтра. Не забудьте знайти нас у соцмережах #triptoHU та поставити ♡