новини

Travel blog з Угорщини. День 4

Ми знову з вами:) Дякуємо за підтримку та коментарі! Отже, сьогодні наш останній день поїздки і він був надзвичайний, бо ми були у Будапешті! Столиця Угорщини варта того, щоб закохатися в неї з першого погляду! Наш день був наповнений незабутніми враженнями. Наша команда travel-блогерів побачила найбільшу будівлю країни - Угорський парламент. Довжина споруди – 268 м, висота куполу близько 100 м де знаходиться 691 приміщення. Тут працюють члени парламенту, президент країни і прем’єр-міністр.

Також ми побачили багато мостів через річку Дунай. Найзнаменитіший з них – Ланцюговий міст Сечені – символ і візитна картка Будапешта. Він зображується на всіх можливих листівках, магнітах та іншій сувенірній атрибутиці. Це був найперший постійний міст через Дунай, який з’єднав два міста Буду і Пешт воєдино. А ще побачили Етнографічний музей, Скульптурну композицію героям революції, Площу Свободи, Кінну статую Ференца Ракоці та багато цікавих місць.

Потрапляючи сюди, відразу відчуваєш, як накопичена втома кудись зникає, в голові світлішає, тіло стає легким, і ти готовий без перепочинку, сніданку й обіду дізнаватися все більше подробиць про столицю Угорщини й накопичувати в собі нові враження й позитивні емоції.

Ми щасливі, що мали змогу відвідати чудову країну, яка вражала нас щодня. Дякуємо пані Олі за такий позитивний заряд, море веселощів, практики англійської мови, відкритість та любов♡ і з нетерпінням чекаємо наступної поїздки! #triptoHU

09.06.2018