новини

Поїздка 10 класу до Києва

От і літечко прийшло, даруючи нам свої теплі обійми кожного ранку…

Іспити пройшли, випускний відсвяткували і вирішили ми, що пора відпочити. 12, 13 червня учні вже 10! класу Католицької школи-гімназії святого Василія Великого (класний керівник Галина Михайляк) разом з учителькою математики Галиною Рущак мандрували Києвом.

Ми побували в Верховній Раді,пройшлися історичними вулицями.  Планетарій нас вразив 3D фільмом «Подорож Сонячною системою». Ми були в захопленні від побаченого. А океанаріум «Морська казка» - це цілий світ! Яка красива наша природа, які дивні і прекрасні її мешканці!

Ну а як не згадати подорож  на катері Дніпром. Ми насолоджувалися мальовничими краєвидами Києва під час водної прогулянки і спілкувалися.

Чудовий час! Як добре, що школярі для нашої мандрівки обрали Київ!

Галина Михайляк, класна  керівниця 10 класу

Я зовсім не люблю Київ, для мене він надто шумливий, надто великий і надто швидкий. Але в хорошій компанії мені там подобається. За два дні ми встигли побувати в багатьох чудових місцях: Верховна Рада України, океанаріум, планетарій. Пройтися головними вулицями міста з друзями – це дійсно те, для чого можна їхати в будь-яке місто. А Дніпро – це просто прекрасно, бо його велич показує велич усього міста.

Дякую за цю поїздку!

Христина Вінтоняк, 10 клас