новини

Реколекції для вчителів у Язлівці

Уже доброю традицією для вчителів Католицької школи-гімназії напередодні нового навчального року є реколекції, на які кожен з нас з нетерпінням чекає. Вони відбуваються щороку, але ще жодного разу не були схожими на попередні.

Так, як і будь-який прилад потребує зарядки, бо інакше працювати не зможе, так і наші серця потребують енергії, якою зможемо ділитися з учням уже зовсім скоро. Таким джерелом енергії став для нас Христос та Його Євангеліє, а зарядним пристроєм – дирекція школи – сестри, які подбали про організацію віднови, та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, який глибокими науками та роздумами провадив нас до глибшого пізнання Слова Божого.

Цьогоріч реколекції відбулися в чудовому місці на Тернопільщині – в монастирі сестер Непорочниць в Язлівці. Неймовірна краса цього місця, чудова атмосфера, насичена програма, щирі та відкриті серця кожного стали запорукою  нашого внутрішнього оновлення у Бозі.

Велике дякую всім і кожному, хто творив ці реколекції!

Юлія Луцишин,

учителька історії та правознавства