Про нас

1. У Католицькому ліцеї ми не толеруємо жодних проявів булінгу — тривалого свідомого процесу жорстокого/насильницького ставлення, агресивної поведінки, цькування, приниження, залякування, з метою заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для дорослої людини чи дитини.

2. Не кожен акт насильницької поведінки є булінгом, але кожен булінг є актом насильницької поведінки.

3. Дії учня/учениці, що потерпіли від булінгу:

•  Дивлячись на кривдника, каже: «Стоп, мені це не подобається!  Припини»;
  •  Якщо хтось із дорослих є близько, то слід покликати його на допомогу;
  •  Повідомити класного керівника про те, що сталося, не мовчати;
  •  Зустрітися зі шкільним психологом.

4. Дії учня/учениці, поведінка яких була зафіксована як булінг:

•  Припинити насильницьку поведінку одразу ж;
  •  На розмові із класним керівником/психологом  визнати  і зрозуміти свою  поведінку як спосіб цькування.

5. Класний керівник повинен класифікувати, чи був цей випадок булінгом, чи ні. Якщо так, написати про це доповідну. Якщо ж ні, провести розмову з учнем/ученицею щодо запобiгання продовження такої поведінки в майбутньому.

6. У разі відмови дитини дотримуватися цих правил адміністрація школи проводить бесіду з батьками учня/учениці про подальшу можливість/неможливість продовження навчання дитини в католицькому навчальному закладі.

7. Якщо батькам стають відомі випадки булінгу над їхньою дитиною одразу повідомляють про це класного керівника або адміністрацію закладу, і в жодному випадку не намагаються це вирішити безпосередньо з дитиною, яка вчиняла такі дії.

Якщо батькам стають відомі випадки булінгу в класі чи  в школі, навіть якщо це й не стосується їхньої дитини безпосередньо, вони повідомляють про це класного керівника чи адміністрацію школи