Цінності

Серед усіх засобів виховання особливе значення має школа. Перші школи, які організував св.Василій Великий, перші університети Європи, які розповсюдили свою діяльність на цілий світ і багато інших - усе це є відповіддю людей на заклик Христа навчати і виховувати.

Для розвитку суспільства є необхідним, щоб молоді люди, простуючи в житті, стояли на міцних християнських підвалинах, будучи зрілими та всебічно розвинутими - як інтелектуально, так і духовно. Тільки завдяки якісній і всеохоплюючій освіті, яка підкріплена християнськими моральними цінностями, можна ефективно змінювати державу.

Згідно з цією місією Церква засновує власні школи, оскільки бачить у них засіб, спрямований на цілісне виховання людини.