Цінності

Як розшифрувати слово ЯРМАРОК? Я Раненько Маю, Адаптувавшись, Розпродати і все буде ОК :)

У нашій школі протягом року проходять три ярмарки. Перший раз – перед осінніми канікулами, де продавці учні 9-11 класів, другий – перед зимовими святами – 7-8-класники та третій – під час Тижня католицького шкільництва, де задіяні 5-6 класи. Два попередніх – внутрішні, тобто ми продаємо вироби власними руками учням інших класів та вчителям нашої школи, а третій ярмарок відбувається перед школою, де приходять учні початкової школи та мають змогу придбати перехожі.

Усі ярмарки є благодійними. Виручені кошти знаходять свою потребу чи то в сиротинцях, чи в старечих будинках, куди їдуть наші учні та вчителі не лише з гостинцями, але й з концертною програмою та навіть і в проектній діяльності, як це є зараз – всі кошти будуть спрямовані на реалізацію проекту «Music room».