Цінності

Добрий початок – половина діла! Саме тому вся шкілька родина розпочинає свій день із молитви.

В понеділок  і п’ятницю молимося Святу Літургію (5-6 класи та 7-11 класи відповідно).

У вівторок, середу і четвер ми проводимо спільну молитву в каплиці, її ведуть сестри василіянки. Тривалість молитви  лиш 10 хвилин, але цей час є часом, який формує весь наш день.

Переступивши поріг каплиці, діти гімназійного класу моляться молитву «Добрий янголе крилатий», де просять бути добрими дітьми, християнами та громадянами України.

Після дзвоника всі закликають Святого Духа і слухають Слово Боже (Євангеліє дня). Сестри розмірковують над ним та доповнюють якоюсь історією чи притчею. Опісля молимось у різних наміреннях.

Також на молитві ми вивчаємо частини Святої  Літургії та їх значення в нашому житті.

Цих 10 хвилин для нас дуже багато значить, бо якщо Бог на першому місці, то все решту стає на своє місце. Нехай так буде в усіх і у всьому.